Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kolagenárium

 

HUBNUTÍ A OMLAZENÍ

CELÉHO TĚLA

Účinné a klinicky testované.

Vědecké studie prokázaly, že speciální červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 - 200%,  Vlnová délka červeného světla proniká až  0,5 mm pod kůži, kde působí na firbroblasty, díky nimž vznikají nová kolagenová vlákna v podkoží a dochází  postupné obnově kolagenu a elstinu, tím se  lépe váže vlhkost v kůži. Zlepšuje se látková výměna - metabolismus buněk a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější, mladší a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.

 

Již po 4 - 6 tém opakování - viditelné výsledky. 

 

 

KOLAGENÁRIUM S VIBRAČNÍ DESKOU


VYPADAT A CÍTIT SE MLADŠÍ

 1. OMLAZENÍ CELÉHO TĚLA… NEJEN OBLIČEJE
 2. ULTRARYCHLÉ 10 MINUTOVÉ OŠETŘENÍ
 3. OBNOVA KOLAGENU, ELASTINU A KYSELINY HYALURONOVÉ
 4. HLOUBKOVÁ REGENERACE A HYDRATACE KŮŽE
 5. ZÚŽENÍ PÓRŮ A ROZJASNĚNÍ PLETI
 6. HLADŠÍ A JEMNĚJŠÍ POVRCH KŮŽE
 7. VYPNUTĚJŠÍ A PRUŽNĚJŠÍ PLEŤ
 8. REDUKCE VRÁSEK A PIGMENTOVÝCH SKVRN
 9. ZVÝŠENÁ PROPUSTNOST KŮŽE
 10. BEZ REKONVALESCENCE A VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

STOP stárnutí!

OMLÁDNĚTE A ZHUBNĚTE!

Vibrační trénink

 • ZLEPŠENÍ POSTAVY
 • Stimulace spalování tuků
 • Posílení a tvarování svalů - zpevnění  hýždí a břicha
 • Zrychlení metabolismu
 • Zlepšení cirkulace krve
 • Zlepšení pohyblivosti a celkové výkonnosti
 • Uvolnění svalů a masážní efekt
 • Redukce  celulitidy

 

 

Regenerace a omlazení kůže

Co způsobuje stárnutí kůže ?

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Již po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu ve fibroblastech (buňkách v pojivové tkáni). Jelikož je kolagen hlavní „výplní“ pojivové tkáně a tvoří 70% hmotnosti kůže, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí. kůže ztrácí pevnost, pružnost a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Omlazování kůže pomocí kolagenária

 

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroblasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme „FOTOOMLAZENÍ“.

Pozorovací studie

Předložené důkazy*
Účastníci výzkumu uvádí:

 • 97 % zvýšená pevnost a pružnost celého těla
 • 89 % zřetelnější liftingový efekt v obličeji, na krku a dekoltu
 • 68 % oživení celkového vzhledu kůže

* Výsledky z pozorování po použití na švýcarské klinice v Pianu po 4 měsících pod vedením Dr. med. Angehrna, zakládajícího člena a presidenta Švýcarské společnosti Anti-Aging Medicíny

 

 

KOLAGENÁRIUM – NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

KOLAGENÁRIUM využívá celotělové trubice Collagen Plus 10 spolu s tréninkovou vibrační deskou a vytvoří skvělou kůži a pevný svalový systém.

Co způsobuje stárnutí kůže?

Stárnutí kůže ovlivňuje několik faktorů. S věkem se snižuje zásobování pokožky potřebnými živinami, zpomaluje látková přeměna a snižuje se množství buněčné energie ve fibroblastech (buňkách produkujících kolagen a elastin). Toto vše vede k prudkému poklesu tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - látek, které tělo potřebuje pro mladistvou a vypnutou kůži.

Jak funguje kolagenové OMLAZENÍ?

Speciální červené světlo vyzařované kolagenovými trubicemi stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“. Klinické studie prokázaly, že světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Navíc je pokožka lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže. Kolagenové ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem zevnitř.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky kolagenové terapie přímo souvisí se stářím a aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než polovina všech účastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po deseti aplikacích. Po 30 ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdily významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže na celém těle. Proces syntézu kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení terapie!

Jak mohu dosáhnout svého cíle?

Doporučujeme počáteční KOLAGENOVÝ program skládající se ze tří 10-minutových ošetření týdně během 3 měsíců.

Výsledky mohou být dále zlepšeny pravidelným používání našich exkluzivních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a užíváním exklusivních nutričních doplňků (COLLAMIN, COLLAMIN FLUID), které byly vyvinuty speciálně pro kolagenovou terapii. Tyto produkty zvyšují produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Jsou vyrobeny z přírodních surovin. Konejší, omlazují a obnovují přirozenou pružnost a zářivost kůže.

Pro maximální výsledky by měla být součástí KOLAGENOVÉ terapie vyvážená strava, dostatečný pitný režim a pravidelné cvičení. Celkový proces také pozitivně ovlivňuje omezení kouření a alkoholu.

Jak si mohu zachovat dosažené výsledky?

Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení KOLAGENOVÉ terapie. Dosažené výsledky si můžete snadno zachovat návštěvou KOLAGENÁRIA 1x za 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem, používáním speciálních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a cvičením.

Jak dlouhé je každé ošetření?

Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla v průměru trvat na vertikálním KOLAGENÁRIU 10 minut a na ležícím 20 minut. Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48 hodin.

Jak musím připravit kůži před návštěvou KOLAGENÁRIA?

Pro zajištění co nejlepší výsledků je třeba před návštěvou KOLAGENÁRIA odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Žádná jiná příprava není potřeba. Použitím exkluzivních produktů péče o pleť, jako je Hyaluron Gel nebo PREMIUM Hyaluron Gel, navržených speciálně pro kolagenovou terapii, můžete výsledky zlepšit.

Je možné kombinovat kolagenovu terapii s jiným kosmetickým ošetřením?

 

Ano. Je doporučováno ostatní ošetření kombinovat s kolagenovou terapií. Běžné kosmetické ošetření je totiž prováděné především na povrchu kůže, zatím co kolagenová terapie regeneruje kůži zevnitř. Fotoomlazení zvyšuje propustnost kůže a umožňuje tak účinným látkám proniknout hlouběji do kůže. Tím se zvyšuje účinnost kosmetických přípravků.

Musím nosit ochranné brýle?

Světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle.

 

Co odlišuje kolagenovou terapii z jiných typů ošetření?

Na rozdíl od jiných terapií omlazení pleti, jako jsou laser a IPL, terapie foto omlazení funguje bez vysokých teplot na kůži nebo poškození tkání nebo buněk. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

 • Nejsou známy žádné kontraindikace
 • Bezbolestné, bez rekonvalescence
 • Jednoduché, tělu přirozené ošetření
 •  

Jak se KOLAGENÁRIUM liší od LED ošetření?

LED ošetření je mnohem dražší a obvykle ošetřuje jen tvář. KOLAGENÁRIUM ošetřuje celé tělo a dosahuje mnohem intenzivnějšího účinku. "Za málo peněz, hodně efektu."

 

Ovlivňují některé léky výsledky?

Užíváte-li léky nebo trpíte-li kožním onemocněním, prosím, vezměte na vědomí, že některé léky mohou být fotosenzitivní. To jest, mohou způsobit nežádoucí reakce, pokud je tělo vystaveno světlu. Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před použitím KOLAGENÁRIA.

 

Je terapie vhodná pro každého?

Foto omlazovací ošetření pomocí kolagenových trubic je vhodné pro všechny typy pleti.
Nicméně, následující lidé by neměli KOLAGENÁRIUM používat:

 • Těhotné ženy
 • Lidé trpící epilepsií
 • Lidé s nemocemi, které jsou citlivé na světlo
 • Lidé, kteří užívají léky nebo bylinné přípravky, které mohou vést k citlivosti na světlo, jako jsou antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka, atd.

Trénink na vibrační desce by měl být vynechán po akutní operaci nebo pokud trpíte srdečními problémy, onemocněním kyčlí nebo kostí, v těhotenství, pokud máte kostní implantáty nebo trpíte akutním onemocnění nebo zánětem.

Pokud máte pochybnosti, zda byste měli použít KOLAGENÁRIUM, Foto Bio stimulaci nebo vibrační desku, obraťte se na svého lékaře.

 

 

JAK ČASTO MÁM CHODIT DO KOLAGENÁRIA?

Doporučené využití kolagenária:

Jsou celkem 3 kůry a každá by měla být absolvována po 10 návštěvách ( dlouhých 10-20 minut.)

1. VITALIZACE A OCHRANA 10 návštěv 3 - 4 týdny

Kůže bude osvícena světlem o vlnové délce od 610 do 650nm a zásobena energií. Výměna minerálů bude aktivována, kůže se netoxikuje, struktura kůže se zlepší a je chráněna před škodlivými vlivy prostředí.

Vzhled kůže, obzvláště v oblasti obličeje, je viditelně oživený.

2-3 krát týdně 10-20 min. pro použití osvětlení.
Doporučení pro následné používání: 1-2 krát týdně na 10-20 minut osvětlení

 

 

2. REGENERACE A MODELACE 20 návštěv 5 - 7 týdnů

Zanícená místa pokožky a nečistoty se rychle zahojí. Tak se stane vzhled kůže svěží, zdravější
a jasnější
. Zákazníci uvádějí zlepšení vlhkosti kůže v obličeji, na krku a dekoltu, a to zejména obličej dostává více plnosti a působí vytvarovaně.

Zřetelně se zlepšuje celková výkonnost a dobrý zdravotní stav.

2-3 krát týdně 10-20 min. pro použití osvětlení.
Doporučení pro následné používání: 1-2 krát týdně na 10-20 minut osvětlení

 

3. POSÍLENÍ A NAPNUTÍ 30 návštěv 8 - 10 týdnů

Kolagenová struktura pokožky je posílena a tím způsobí vypnutí. Kůže získává zpět pevnost a pružnost, což je základní předpoklad proti celulitidě. Stejně tak jsou vyplněny linie a vrásky v obličeji, na krku
a dekoltu a jsou tak přirozeně redukovány známky stárnutí.

2-3 krát týdně 10-20 min. pro použití osvětlení.
Doporučení pro následné používání: 1-2 krát týdně na 10-20 minut osvětlení.

Více informací na zdroj: www.kolagencentrum.cz.

 

 
TOPlist
aktualizováno: 04.11.2019 13:18:57